Menu

Sinerji Cam Özellikleri

 

sinerji cam

Sinerji cam  ile ısı kayıplarını önemli ölçüde değiştirebilir. Özel üretim bir cam modeli olan sinerji cam, kış döneminde yaşam alanları sahip olduğu sıcaklık korumasında etkilidir. Yakıt giderlerini büyük oranda düşüren sinerji cam, soğuk hava ile ilgili sıcak havalarda yardımcı olur. Yani her mevsimde yaşam alanı içerisinde uygun çözümler sunarak ısınma giderlerini belirli bir seviyeye kadar çeker.

Sinerji Cam Avantajları Nelerdir?

Sinerji cam modelleri üzerinde her yön ile avantaj sunan camlardan biri olarak karşımıza çıkar. Özel bir üretimden geçen bu camlar sayesinde daha kullanışlı ve rahat yaşamak mümkün olur. Çünkü bu cam, onun yaşam hayatı kolaylaştıran çözümler sunar. Rahata kavuşmasına olanak tanır. Sinerji camlar ile gelen en önemli avantajlar ise şu şekilde karşımıza çıkar;

Ayrıca bu cam ısı kaybını önleme konusunda önemli bir neden yer alır. Bilinen standart çift camlara oranla en az yüzde 45 civarında ısı kaybını gerektirir. Böyle bir durumda ise ısınma durumunda düşer ve yakıt masraflarından kurtulmak mümkün olur.

 Sinerji cam için yapılan ek ödeme elde edilen tasarrufla ortalama 2 ya da 3 yıl arasında geri alınabilir.

 Pencere önlerinin kışın soğuk ve yazın. Sahip olduğu bu özellikle ile rahat ve yaşam alanı sunmuş olur.

 Buğulanma gibi olumsuz durumlar sinerji camlarda oldukça düşük bir durumda olur. Özel yapı sayesinde buğulanma olasılığını en aza indirger.

 Aynı anda yüksek oranda ışık geçirgenliğine sahiptir.

 Şık bir görünüm ve şık görüntüler yapıyor. Bu özellik ile pek çok özellik beğenisini kazanmıştır.

Sinerji camlar, avantaj ve özellikleri ile oldukça geniş bir kullanım alanı sunar. Bunun yanında temizlik ve bakım oldukça kolay olan cam modellerinden oluşur. Tüm yönleriyle inşaat bileşeninin önemli bileşenlerinden biri haline gelen bu camlar, ısı kaybının üst düzey kontrol altına alınmalıdır. Sinerji cam modelleri sayesinde yaz ve kış ortamında enerji verimliliği sağlamak her zaman için mümkündür. Çünkü sinerji camlar, iç mekanda yer alan sıcaklığı muhafaza eder ve dışarı çıkmasını engeller. Aynı şekilde dış mekandaki sıcaklığın da içeri girmesini engelleyerek ısı kaybının tam olarak önüne geçmiş olur. sadece bu özellik bile pek çok alanda bulunmaktadır.

Kaynak : https://ortaklarcam.com/sinerji-cam-ozellikleri/

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.